X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Bilgi Bankası

Anasayfa Bilgi Bankası Google Ads / reklam veren Kimlik doğrulaması p...Google Ads / reklam veren Kimlik doğrulaması programını tamamlama nedir?

1. adımı tamamladıktan sonra size Google Ads kimlik doğrulama sürecinde yol gösterecek bir e-posta ve hesap içi bildirim alırsınız.

  • Resmi sağlayıcı olarak başvuru yapıyorsanız veya daha önce Google'ın reklamveren kimlik doğrulaması programını başarıyla tamamladıysanız 2. adımı tamamlamanıza gerek yoktur.
  • Doğrulama durumunuzu Google Ads hesabınızda "Araçlar ve Ayarlar" --> "Faturalandırma" --> "Reklamveren doğrulaması" bölümünden kontrol edebilirsiniz. Belgeleri gönderdikten sonra doğrulama durumunun hesabınızda güncellenmesi 5-7 iş günü sürebilir.
  • Doğrulama işlemini henüz gerçekleştirmediyseniz resmi belgeler ve hizmetler politikası kapsamında sertifika almak için reklamveren kimlik doğrulaması programını tamamlamanız gerekir.

Kimlik doğrulama işlemi nasıl tamamlanır? başlıklı makalede belirtilen adımları izleyin. Bu makalede göndermeniz gereken ek belgeler dahil olmak üzere işlemin tamamı ayrıntılarıyla açıklanmaktadır. Kimlik doğrulama sürecinde sağladığınız bilgilerin 1. adımda Google'a gönderdiğiniz işletme bilgileriyle eşleşmesi gerektiğini unutmayın.

Daha fazla bilgi için Reklamveren doğrulama programı ve reklam açıklamaları hakkında SSS sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

Reklamveren kimlik doğrulaması işlemini başarıyla tamamladıktan sonra size ilgili sertifikayı aldığınızı doğrulayan bir e-posta bildirimi göndereceğiz.

Sertifika Google Ads hesabınıza uygulanacak ve belirli resmi belge veya hizmetlerle ilgili reklam yayınlayabileceksiniz.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(66 defa görüntülendi. / 9 kişi faydalı buldu.)

Daha detaylı bilgi almak için hemen arayın.

0256 911 02 74
Satış Destek