X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hizmet ve Kullanım Sözleşmesi

Anasayfa Hizmet ve Kullanım SözleşmesiAsistan Net ®️  REKLAM VE YAZILIM   Firmamız   '' Asistan Net  ®️ '' olarak anılır.

Müşteri ve Kullanıcı tanımları, Asistan Net ®️  web sitesi üzerinden ürün/hizmet satın alan kişi yada kuruluşları temsil eder.
Kullanıcıların kendisine Asistan Net ®️ adlı web sitesi ("Web Sitesi") veya mobil uygulamaları üzerinden ulaşarak hesap oluşturan, alışveriş yapan ve menfaat sağlayan tüm müşteriler, aşağıdaki ana madde ve alt maddelerden oluşan şartları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılmaktadır.

Aşağıda belirtilen tüm şartlar, koşulları kabul etmeden, kullanıcı hesap oluşturmak ve ürün/hizmet alımı yapabilmek mümkün değildir.

Hesap oluşturan ve ürün/hizmet alımı yapan tüm kullanıcılar bu sözleşmeyi kabul ederek ilerleyebilmektedir.

Bu sözleşme; üyelik ve ürün/hizmet alımı esnasında müşterinin onayına sunulmakta, kabul etmeden ilerlemesine izin verilmemektedir.

Ayrıca sitenin alt kısmında sürekli ilanen yayındadır.

İncelemek ve okumak müşterinin sorumluluğundadır.

İşbu sözleşme taraflara sözleşme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar işbu sözleşmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, doğru, zamanında, işbu sözleşmede talep edilen şartlar dâhilinde yerine getireceklerini kabul , beyan ve taahhüt eder.ler.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Özel Web Tasarım [ yazılım ]

    Bu hizmetimizde müşterimiz ile uzaktan canlı bağlantı ile ekran paylaşımı yapılarak görüşme sağlanır.

      Müşterinin özel istekleri ve düşünceleri not alınır.

    Projenin aşamaları ve detayları özenle  planlanır.

NOT:  Müşterilerimiz internetten tasarımını beğendiği web sitesi örneğini

Örnek :   www .......?....... com  web sitesindeki gibi  düzenli , sade ve şık bir görünümü olsun.

Diye istekte bulunabilir. Ayrıca  tasarlatmak  [ yazdırmak istediği ]  Web Sitenin yada projenin

içerisinde bulunmasını istediği extra  özellikleride

tarafımıza madde madde ek açıklamalar ve video 'lu bir anlatım ile tarafımıza iletir.

Her iki durumda da  Fiyat Teklifi için müşteriye aşağıdaki bilgiler iletilir.

Projenin detayları ve  extra  tüm istekleri planlı olarak madde madde detaylı açıklamalar ile Proje Fiyat Teklifi bulunan

bir dosya gönderilir.

Müşteriden Talep Beklenir.    Onay alınır.

Müşteri ;     Kedisine göndereceğimiz    Onay Formunu ; 

 '' okudum anladım ve onaylıyorum ''   yazarak  doldurması  ve  imzalaması  gerekmektedir.

ÖDEME YÖNTEMLERİ :            Nakit  /  Kredi Kartı /  EFT fast 

   Projeye ;      ödemenin  tamamı     alındıktan  sonra  başlanır.

Müşteri bu durumu ;  kabul , beyan ve taahhüt eder. 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SORUMLULUKLAR


1.1 Sitemizde satışta olan web yazılımları ve ona bağlı tüm sayfalar Asistan Net ®️'in malıdır ve onun tarafından işletilir.

Asistan Net ®️, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler ile ilgili sözleşmeler üzerinde değişiklik yapma hakkını ve değişiklik yapma zamanını her zaman saklı tutar.

1.2 Asistan Net ®️, Müşteriye sunduğu sözleşme konusu ürünleri test ederek müşteriye sunar.

Müşteri sipariş  ettiğinde ve müşteri sitesini yayına aldığında ; ufak teknik arızalar Örnek : ( buton sağa yada sola kayması , buton tıklanamama v.b ) ufak sorunları 1 bir defaya mahsus

sadece 1 bir kez ücretsiz düzelteceğini  kabul , beyan ve taahhüt eder. 

Asistan Net ®️, MÜŞTERİ' lerine sunduğu ;  Web Site , Hosting , E- Mail   gibi Hizmetlerin giriş  bilgilerini

MÜŞTERİ’ siparişini oluşturduktan sonra,

Sistem MÜŞTERİ’ye  ( FTP , cPanel , E-Mail : '' info . web site adı . com '' v.b  ) Giriş Bilgilerini Otomatik  Olarak;

MÜŞTERİ’ye  Mail , SMS yolu ile gönderir.

MÜŞTERİ, Sonrasında kendisine sunulan bu hizmetlerin ; ( FTP , cPanel , E-Mail : '' info . web site adı . com '' v.b  )

Giriş Bilgileri Kendisinde Olduğu için;

MÜŞTERİ, Tüm Güvenlik Giriş Bilgilerinden ve Yazılımın Kodlarına ( FTP , cPanel ) ile ulaşımından ve ortaya çıkabilecek her hangi bir sorun yada problemden

tamamen kendisinin sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

1.3 Müşteri, Asistan Net ®️ ürünlerinin kullanımında, tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka faaliyetlerde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.

Aksi halde bu faaliyetin tespiti halinde, o anki satın almış olduğu tüm ürünler ile müşteri hesabının sorgusuz sualsiz iptal edileceğini ve hiç bir şekilde geri ödeme yapılmayacağını kabul , beyan ve taahhüt eder..

NOT:   Müşteri, Asistan Net ®️ ürünlerinin kullanımında, tersine mühendislik yapma eylemi gerçekleştirdiği yada teşepbüsünde bulunduğunda;

 Asistan Net ®️ ' in tüm yasal hakları devreye girer ve Müşterinin suç işlediği tarih baz alınarak  gerekli yasalarca  Müşteri , Asistan Net ®️ ' e yüklü bir tazminat ödemeyi kabul beyan eder.

1.4 Site üzerinden deneme amaçlı sahte sipariş verilmesi yasaktır.

Tespit edildiği taktirde hesapları iptal edilecek olup mevcut hesap bilgileri ile bir daha hesap oluşturulamaz.

1.5 Müşteri, satın alacağı web yazılıma ek olarak modül, istek ve düzenlemeler için Asistan Net ®️'in belirleyeceği ücreti; müşteri panelinden kredi ekleme yöntemi ile yada EFT / HAVALE ile ayrıca ödeyeceğini kabul , beyan ve taahhüt eder..

Müşteri yazılımda, sonradan yaptıracağı ek modül, istek ve düzenlemeler ile ilgili hak talebinde bulunamaz.

Müşteri, yazılımın sadece kullanım lisansını almakta olduğu gibi sonradan yaptırdığı ek modül ve isteklerinde sadece kullanım hakkını satın almaktadır.

Böylelikle müşterinin yapılan ek modül, düzenleme ve isteklerin bir benzerinin başka bir müşteri veya siteye eklenmemesi veya genel satışta kullanılmamasını talep etme hakkı yoktur.

(Eğer ek bir sözleşme veya anlaşma yok ise.)

 

Lisans Politikası


Yazılımlarımızın Lisans Yapısı:
Yazılımlarımız, domain lisanslı olarak tek lisans şeklinde satılmaktadır. Bu, her yazılımın yalnızca bir domainde kullanım hakkının olduğu anlamına gelir.

Açık ve Kapalı Kaynak Kodlar:
Yazılımlarımızın tema kodları açık kaynaklıdır; bu sayede kullanıcılarımız tema üzerinde özelleştirmeler yapabilirler. Ancak, panel ve sistem kodlarımız kapalı kaynak kod olarak korunmaktadır. Lisans güvenliği nedeniyle, müşterilerimizin panel ve sistem kodlarını açık kaynak kod olarak açma hakkı bulunmamaktadır.

Ful Lisans Seçeneği:
Ful lisans satışlarımızda, tüm kodlar açık kaynak kod olarak sunulmaktadır. Ful lisans fiyatları ayrı olarak belirlenmiştir ve web sitemizde sadece tek lisans fiyatları ile ürün satılmaktadır.

Ful lisans fiyatları hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimizin, web sitemiz üzerinden bizlere destek talebi iletmeleri gerekmektedir. Destek ekibimiz, talebinizi en kısa sürede değerlendirecek ve size geri dönüş sağlayacaktır.

 

 FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI


2.1 İşbu Site’de yer alan ünvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, ve ürünler tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır.

İşbu Site’nin ziyaret edilmesi veya bu Site’deki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiç bir hak vermez.

2.2 Site’de yer alan tüm ürünler hiç bir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz ve aktarılamaz. Site’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. 

2.3 Site içerisinde detayları verilen tüm ürünlerin, görsel tasarım ve kaynak kodları, Kültür ve Turizm Bakanlığı Telif Hakları Genel Müdürlüğü tarafından tescillenmiş olup tüm hakları saklıdır.

Sadece web sitemiz, bayilerimizin web siteleri ve izinli iş ortaklarımız üzerinden satışı gerçekleştirilmektedir.

 

BİLGİ GİZLİLİĞİ


3.1 Asistan Net ®️, site üzerinden kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır.

Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.

3.2 Gizli Bilgiler, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapılmasının zorunlu olduğu durumlarda açıklanabilecektir.

Müşteri web sitemizden işlem yaptığı andan itibaren  bunu kabul etmiş olur.

 

KAYIT VE GÜVENLİK


4.1 Müşteri, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır.

Aksi halde bu sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve kullanıcı bilgilendirilmeksizin müşteri hesabı sonlandırılacaktır.

4.2 Müşteri, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur.

Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Asistan Net ®️ sorumlu tutulamaz.

 

İÇERİK BARINDIRMA  [ WEB HOSTİNG HİZMETLERİ ]


5.1 İçerik barındırma, diğer adı ile web hosting/web sunucusu hizmeti; temel olarak, MÜŞTERİ’nin web sitelerinin ve/veya veritabanın Asistan Net ®️ sunucularında barındırılarak internet ağı üzerinden yayınlanmasından ibarettir.

5.2 MÜŞTERİ bu Hizmeti kullanarak burada belirtilen şart ve koşullara uymayı kabul etmiş sayılır.

İş bu Sözleşme’nin şartları ve koşullarına bağlı, Asistan Net ®️'in hizmet süresi boyunca, olabilecek makul her türlü kaynağı kullanarak azami devamlılık ve işlerlikte hizmet verecektir.

5.3 MÜŞTERİ, bunlarla sınırlı olmaksızın aşağıdaki bazı durumlarda hizmetlerin erişilemeyebileceğini veya çalıştırılamayacağını kabul ve beyan etmektedir:

 

5.4 MÜŞTERİ, Asistan Net ®️'in vermiş olduğu web hosting/sunucu hizmetinde sürekliliği veya kesintisizliği ile ilgili yüzde yüz kontrolünün olmadığını ve bunların garanti edilmediğini kabul etmektedir.

5.5 Asistan Net ®️, MÜŞTERİ’ye verilen Hizmetlerin sürekliliğinin sağlanması için gerekli çabayı sarf edecektir.

5.6 MÜŞTERİ, işbu Sözleşme’ye konu olan hizmetleri satın almakla veya bir müşteri hesabı oluşturmakla;

MÜŞTERİ, elektronik posta haberleşmesinde, web yayınlarında ve bu aboneliğe ilişkin her türlü işlemde T.C. yasalarına, kanun hükmünde kararnamelerine, tüzük ve yönetmeliklerine ve genel ahlak ve adaba aykırı davranmamayı, kendisine veya müşterilerine ait web sayfalarının, FTP , cPanel , E-Mail  ve diğer internet servislerinin içeriğinden tamamen kendisinin sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

Asistan Net ®️, MÜŞTERİ' lerine sunduğu ;  Web Site , Hosting , E- Mail   gibi Hizmetlerin giriş  bilgilerini

MÜŞTERİ’ siparişini oluşturduktan sonra,

Sistem MÜŞTERİ’ye  ( FTP , cPanel , E-Mail : '' info . web site adı . com '' v.b  ) Giriş Bilgilerini Otomatik  Olarak;

MÜŞTERİ’ye  Mail , SMS yolu ile gönderir.

MÜŞTERİ, Sonrasında kendisine sunulan bu hizmetlerin ; ( FTP , cPanel , E-Mail : '' info . web site adı . com '' v.b  )

Giriş Bilgileri Kendisinde Olduğu için;

MÜŞTERİ, Tüm Güvenlik Giriş Bilgilerinden ve Yazılımın Kodlarına ( FTP , cPanel ) ile ulaşımından ve ortaya çıkabilecek her hangi bir sorun yada problemden

tamamen kendisinin sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

5.7 MÜŞTERİ, aşağıda belirtilen yasak materyaller üzerine web yayını yapmayacağını ve faaliyette bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.

 

Aksi halde, aldığı hizmetin sorgusuz sualsiz iptal edileceği ve hiç bir şekilde para iadesi vb. yapılmayacağı konusunda mutabıktır.

 

Yasak Materyaller

Topsite’lar
IRC script’leri, bot’ları
Proxy script’leri/anonimleştiriciler
Korsan yazılım/warez
Resim Barındırma Script’leri (Photobucket ya da Tinypic benzeri)
AutoSurf/PTC/PTS/PPC siteleri
IP Tarayıcılar
Bruteforce Programları/Scriptleri/Uygulamaları
Mail Bomber’lar/Spam Script’leri
Banner-Ad hizmetleri (ticari banner ad döngüsü)
Döküm dosyası/Mirror script’ler (rapidshare benzeri)
Ticari Ses Yayını (bir ya da iki yayından fazla olanlar)
Escrow hesabı/Banka Tahvilleri
Yatırım siteler (FOREX, E-Altın Borsası, Second Life/Linden Borsası, Ponzi, MLM/Saadet Zinciri)
Verilen Sınırsız hizmetler 3. kişilere ücretsiz veya ücret karşılığında dağıtılamaz
Gerekli izin(ler)in varlığı önceden kanıtlanmaksızın satışı izne bağlı madde satışı
Piyasayı belirleyen bankların programları
Çekiliş/kumar siteleri
MUD’ler/RPG’ler/PBBG’ler
Hacker’lığa odaklı siteler/arşivler/programlar
Yasadışı faaliyetleri tanıtan siteler
Warez/korsan/yasadışı içerik dağıtan ya da onlara link veren forumlar veya internet siteleri
Dolandırıcılık Siteler (aa419.org’da ve escrow-fraud.com’da sayılanlar da dahildir)
Mailer Pro
Canlı Spor Olaylarının (UFC, NASCAR, FIFA, NFL, MLB, NBA, WWE, WWF vs.) her tür yayını
Telif hakları ödenmemiş içeriklerin yayınlanması
IRCD (irc server’ları)
IRC script’leri/bot’ları
Korsan Yazılım/Warez
IP Tarayıcılar
Bruteforce Programları/Script’leri/Uygulamaları
Mail Bomber’lar/spam script’leri
Escrow hesabı
Yatırım siteler (FOREX, E-Altın Borsası, Second Life/Linden Borsası, Ponzi, MLM/Saadet Zinciri)
Gerekli izin(ler)in varlığı önceden kanıtlanmaksızın satışı izne bağlı madde satışı
Çekiliş/kumar siteleri
Hacker’lığa odaklı siteler/arşivler/programlar
Yasadışı faaliyetleri tanıtan siteler
Warez/korsan/yasadışı içerik dağıtan ya da onlara link veren forumlar veya internet siteleri
Dolandırıcılık Siteler (aa419.org’da ve escrow-fraud.com’da sayılanlar da dahildir)
Mailer Pro
Canlı Spor Olaylarının (UFC, NASCAR, FIFA, NFL, MLB, NBA, WWE, WWF vs.) her tür yayını
Telif hakları ödenmemiş içeriklerin yayınlanması


5.8 Yukarıdaki maddelerde belirtilmemesine rağmen, yürürlükteki yasalara aykırı ve suç teşkil eden her türlü aktivitenin yapılması kesinlikle yasaktır.

Aksi halde MÜŞTERİ, aldığı hizmetin sorgusuz sualsiz iptal edileceği ve hiç bir şekilde para iadesi vb. yapılmayacağı konusunda mutabıktır.

5.9 Asistan Net ®️ servislerinin, kamu tarafından kabul görmüş genel ahlak ve geleneklere aykırı davranışları gerçekleştirmek için kullanılması ve/veya buna aracı olunması durumunda Genel ahlaka ve geleneklere aykırı davranış ve yayınlar yapıyor olmanızdan hizmetiniz kısıtlanabilir veya sonlandırılabilir. Müşteri bunun bilincindedir.

5.10 Müşteri Hesabında kurulu script’lerin, yazılımların, web paketlerin, v.b. /programların güvenli olmasını ve dizinlere erişim izinlerinin gereğince ayarlanmış olmasını temin etmek MÜŞTERİ sorumluluğundadır.

5.11 İlgili tüm ekipmanı, şebekeleri ve şebeke aygıtları dahil Asistan Net ®️ hizmetleri, sadece izin verilen Müşteri kullanımı içindir.

Asistan Net ®️ sistemleri tüm hukuka uygun gerekçelerle izlenebilir ve bu gerekçelere kullanımın izinli olduğunda emin olmak, sistemin yönetimi, izinsiz erişime karşı korumayı kolaylaştırma ve güvenlik prosedürlerini, sürdürülebilirliği ve işlem güvenliğini doğrulama dâhildir. İzleme esnasında bilgiler izin verilen amaçlar çerçevesinde incelenebilir, kaydedilebilir, kopyalanabilir ve kullanılabilir. Asistan Net ®️ sistemlerinin kullanılması bu amaçlar çerçevesindeki izlemeye muvafakat teşkil eder.

5.12 Üçüncü bir kişinin iznini almadan onun şebekesine ya da sistemine bağlanan her hesap askıya alınabilir.

Müşterinin doğrudan kontrolü altında olmayan şebekelere ve sistemlere erişim için söz konusu üçüncü kişiden o yönde yazılı muvafakat alınması zorunludur.

Asistan Net ®️ dilerse üçüncü kişiye ait şebekeye ya da sisteme yönelik erişimin izin dahilinde olduğunun kanıtlanması yönünde belge talep edebilir ve bu tür belgelerin sunulmasını zorunlu tutabilir.

5.13 Asistan Net ®️, MÜŞTERİ’nin bütün verilerini düzenli bir şekilde korumak ve Haftalık yedekleme yaparak veri yedekleme konusunda elinden geleni yapar, buna rağmen bünyesinde bulunan verilerde ortaya çıkabilecek hatalardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Asistan Net ®️, MÜŞTERİ' lerine sunduğu ;  Web Site , Hosting , E- Mail   gibi Hizmetlerin giriş  bilgilerini

MÜŞTERİ’ siparişini oluşturduktan sonra,

Sistem MÜŞTERİ’ye  ( FTP , cPanel , E-Mail : '' info . web site adı . com '' v.b  ) Giriş Bilgilerini Otomatik  Olarak;

MÜŞTERİ’ye  Mail , SMS yolu ile gönderir.

MÜŞTERİ, Sonrasında kendisine sunulan bu hizmetlerin ; ( FTP , cPanel , E-Mail : '' info . web site adı . com '' v.b  )

Giriş Bilgileri Kendisinde Olduğu için;

MÜŞTERİ, Tüm Güvenlik Giriş Bilgilerinden ve Yazılımın Kodlarına ( FTP , cPanel ) ile ulaşımından ve ortaya çıkabilecek her hangi bir sorun yada problemden

tamamen kendisinin sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

Hosting Veri Yedekleme

Veri yedekleme, MÜŞTERİ’nin sorumluluğundadır.

MÜŞTERİ her zaman Web Sitesi ve tüm Web Site içeriğine ait dosyaların zarar ve ziyan riskini üstlenmektedir.

MÜŞTERİ tamamen müşteri şifresinin ve hesap bilgilerinin gizliliğini korumakla yükümlüdür.

5.14 MÜŞTERİ, Hesabı veya şifresi kullanılarak hesabı altından yapılan veya site ile bağlantılı veya kendisine ait görüntülenen, bağlantılı, sunucu üzerinde saklanan veya yayınlanan herhangi bir web site içeriğine ait tüm eylemlerden, ihmallerden ve yapılan harcamalardan sorumlu olduğunu kabul etmektedir. 

5.15 MÜŞTERİ AŞAĞIDA BELİRTİLEN ÖNLEMLERİ ALMAKLA YÜKÜMLÜDÜR

Web sitelerinin ve veri tabanlarının bağımsız arşiv, yedek kopyalarını temin etmek, istemek, saklamak ve korumak.

Web barındırma sistemleri, istenmeyen veya ön görülemeyen bazı durumlarda işlevselliğini yitirebilir, zarar görebilir veya veri kaybı yaşatabilir.

Asistan Net ®️ her ne kadar  Haftalık  yedekleme  yapma konusunda güçlü ve köklü tedbirler almış olsa da,

Müşteri tüm web sitesi dosyalarının ve veri tabanlarının yedeklerini tarafınca almak, saklamak ve korumakla yükümlüdür.

Aksi durumda, yaşanacak zarar ve ziyandan Asistan Net ®️ sorumlu değildir.

Müşteri bunu kabul, taahhüt ve beyan eder.

MÜŞTERİ, Web sitelerinin güvenlik, gizlilik ve bütünlüğünü , [ hesap şifrelerini güvenli saklamak çaldırmamak ] gibi

hesap bilgilerinin gizliliğini sağlamak ve   Web sitelerinin herhangi bir kayıp veya zarar görmesini önlemekle yükümlüdür.

Asistan Net ®️, MÜŞTERİ' lerine sunduğu ;  Web Site , Hosting , E- Mail   gibi Hizmetlerin giriş  bilgilerini

MÜŞTERİ’ siparişini oluşturduktan sonra,

Sistem MÜŞTERİ’ye  ( FTP , cPanel , E-Mail : '' info . web site adı . com '' v.b  ) Giriş Bilgilerini Otomatik  Olarak;

MÜŞTERİ’ye  Mail , SMS yolu ile gönderir.

MÜŞTERİ, Sonrasında kendisine sunulan bu hizmetlerin ; ( FTP , cPanel , E-Mail : '' info . web site adı . com '' v.b  )

Giriş Bilgileri Kendisinde Olduğu için;

MÜŞTERİ, Tüm Güvenlik Giriş Bilgilerinden ve Yazılımın Kodlarına ( FTP , cPanel ) ile ulaşımından ve ortaya çıkabilecek her hangi bir sorun yada problemden

tamamen kendisinin sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

5.16 MÜŞTERİ, web hosting hizmetleri ile ilgili kullanım ücretlerini ve ilgili vergileri ödemeyi taahhüt eder.

Ücretler ilk sipariş ile peşin olarak tahsil edilir ve aksi belirtilmediği sürece dönem sonunda tekrar talep edilir.

 

TOPLU SMS / TOPLU MAİL HİZMETLERİ

Tekli yada Toplu sms /mail


6.1 Tekli yada Toplu SMS / MAİL hizmetleri; Asistan Net ®️ üzerinden veya sağladığı api erişim bağlantıları üzerinden MÜŞTERİ'nin kullanımına sunmuş olduğu sms gönderim hizmetlerini kapsamaktadır.

6.2 MÜŞTERİ, gönderdiği Tekli yada Toplu SMS / MAİL’ler ile ilgili olarak alıcılara karşı tek ve münhasır sorumlu olduğunu,

Asistan Net ®️'u her ne nam ve surette olursa olsun ilgili kişi ve kurumlardan bu çerçevede gelebilecek her türlü talep, iddia, itiraz ve şikayetten ayrı tutacağını,

Asistan Net ®️'in tüm zararlarını kendisine rücu etme hakkı olduğunu, Asistan Net ®️'a karşı ileri sürülebilecek her türlü talep, iddia ve alacaklardan ötürü Asistan Net ®️'in maruz kalabileceği doğrudan ve dolaylı gelir kayıpları ile

maddi ve manevi zararların tamamını, Asistan Net ®️'in ilk talebinde, derhal nakden ve def'aten tazmin etmeyi, kabul, beyan ve taahhüt eder.

6.3 MÜŞTERİ, işbu Sözleşmeye konu Tekli yada Toplu SMS / MAİL satışı/gönderimleri ile ilgili olarak yürürlükteki mevzuata uygun olarak hareket edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

6.4 MÜŞTERİ, kendisinin işbu sözleşme kapsamındaki yükümlülükleriyle ilgili olarak Asistan Net ®️'in 3. kişilere ve/veya resmi makamlara ödemek zorunda kalacağı masraf ve tazminatları,

hiç bir hüküm istihsaline gerek kalmadan, Asistan Net ®️'in ilk yazılı talebini takip eden 5 (beş) iş günü içinde Asistan Net ®️'a ödeyeceğini ve karşı dava açamayacağını kabul , beyan ve taahhüt eder.

6.5 İşbu Sözleşmeye konu ürünlere ilişkin bütün mecralarda (televizyon, internet, radyo, açık hava duyuruları, basın v.s.) yapılacak her türlü ilan, reklam, duyuru, 4822 sayılı kanun ile değişik 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun, Ticari Reklam ve İlanlara İlişkin Tebliğ ve uluslararası reklam esaslarına ve Reklam Kurulu kararlarına uygun olacaktır.

MÜŞTERİ, edilen hükümlere aykırılık sebebi ile meydana gelecek her türlü zarar ve ziyandan kendisinin sorumlu olduğunu kabul , beyan ve taahhüt eder..

6.6 MÜŞTERİ, gönderilen SMS metni içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve ifadelerin içeriği hususunda Asistan Net ®️'u hiç bir şekilde sorumlu tutulamayacağını, tamamen kendisinin sorumlu olduğunu kabul ve taahhüt eder.

Yüksek Seçim Kurulunun kararı ve bu sözleşme hükümleri uyarınca, cep telefonu üzerinden siyasi propaganda amacı taşıyan mesajların SMS ve/veya internet aracılığıyla gönderilmemesini, bu şekilde bir gönderimin tespiti halinde, karara aykırılık sebebiyle verilecek cezalardan kendisinin sorumlu olduğunu kabul , beyan ve taahhüt eder..

6.7 MÜŞTERİ; SMS metni içerisinde yer alan ifadelerin T.C. Kanunları ve yürürlükteki mevzuata, ahlaka, kamu menfaatine, kamu güvenliğine,

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bölünmez bütünlüğüne aykırılık teşkil etmeyeceğini, bu tür ifadeleri Asistan Net ®️'in bloklama ve engelleme hakkı olduğunu,

bu ifadeler nedeniyle Asistan Net ®️'in maruz kalacağı her türlü hukuki anlaşmazlığın ve/veya tazminat taleplerinin muhatabın kendisi olduğunu, işbu sebeple Asistan Net ®️'in herhangi bir tazminat ödenmesi yada maruz kalma durumu  halinde kendisine rücu edileceğini bildiğini ve aleyhine herhangi bir karar istihsaline gerek olmadan, kendisine yapılan ilk başvuruya istinaden talep edilen tazminat, ceza, masraf ve diğer maliyetleri karşılayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

6.8 MÜŞTERİ’nin SMS gönderdiği GSM numaralarını yasal olarak ve izin almak suretiyle elde ettiği kabul edilir.

Bu konuda, Asistan Net ®️ hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Yasal tüm sorumluluk ve yükümlülükler MÜŞTERİ’ye aittir.

 

DİĞER ŞARTLAR VE KOŞULLAR


7.1 MÜŞTERİ, Asistan Net ®️'in ve diğer müşterilerinin, ayrıca tüm Asistan Net ®️ ürünlerinin ticari itibarına, saygınlığına ve prestijine zarar verecek herhangi bir davranışta bulunmayacağını,

bu gibi durumların tespiti halinde, müşteri hesabının ve bağlı tüm ürün ve hizmetlerinin sorgusuz/sualsiz iptal edileceğini, herhangi bir iade ödemesi yapılmayacağını, ve bu durumdan kaynaklı Asistan Net ®️ ve müşterilerinin gördüğü tüm zarar ve ziyanları tazmin ve temin edeceğini kabul, taahhüt ve beyan eder.

7.2 MÜŞTERİ, Asistan Net ®️'in hizmetlerinin kullanılmasından doğacak her tür hak talebine karşı, Asistan Net ®️'in gördüğü tüm zarar ve ziyanı tazmin edeceğini kabul, taahhüt ve beyan eder.

7.3 Talep eden her kim olursa olsun Asistan Net ®️'in hizmet vermeyi reddetme, müşteri tarafından sergilenen olumsuz (mobbing) davranışlar ile Asistan Net ®️ yetkili ve personellerinin çalışma performansını olumsuz yönde etkileyecek davranışlar karşısında, Müşteri'nin ürün/hizmetlerinin kalan kullanımlarına tekabul eden tutarlarını ücret iadesi gerçekleştirmek suretiyle,

tüm ürün/hizmetleri ile müşteri hesabını iptal etme hakkı saklıdır. MÜŞTERİ, bunu kabul , beyan ve taahhüt eder..

7.4 Asistan Net ®️, MÜŞTERİ’nin banka havalesi yolu ile ödemeyi seçmesi durumunda sipariş esnasında belirtilmiş olunan  Asistan Net ®️'e  ait banka hesabına, asistannet.com 'da  belirtilen kişi ya da kurum adına açılmış banka hesap bilgilerine

EFT / HAVALE ile ödeme gerçekleşmesi sonucu Asistan Net ®️, hizmet aktivasyonunu yapar ve MÜŞTERİ’yi bilgilendirir. Ödemelere ait tüm masraflar MÜŞTERİ’ye aittir.

7.5 Müşteri Dönemsel tüm ürün ve hizmetlerin, en geç hizmet bitiş tarihinden 1 iş günü öncesi ödeme yapmakla yükümlüdür.

Hizmet bitiş tarihinden 1 iş günü öncesi hala ödeme yapılmamışsa, hizmet veya hizmetleri durdurulur.

Duraklama süresini müteakiben bir (1) gün içerisinde ödeme yapılmayan ürün ve hizmetler, sistemden kalıcı olarak silinir ve bu durum sonucu   Kaybolan veri kayıplarından Asistan Net ®️ hiç bir zaman sorumluluk kabul etmez.

MÜŞTERİ,  bu durumu  kabul , beyan ve taahhüt eder.

 

TEKNİK DESTEK


8.1 Asistan Net ®️, Müşteri'nin ürün/hizmet alım tarihinden itibaren 6 ay süre ile, ürün/hizmet'in kendinden oluşan hatalar ve sorunlar karşısında "ücretsiz destek" sağlayacağını kabul , beyan ve taahhüt eder..

İlgili ürün/hizmet'e Müşteri tarafından sonradan yapılan müdahaleler ile oluşan sorunlar, bu kapsamın dışındadır.

Asistan Net ®️, MÜŞTERİ' lerine sunduğu ;  Web Site , Hosting , E- Mail   gibi Hizmetlerin giriş  bilgilerini

MÜŞTERİ’ siparişini oluşturduktan sonra,

Sistem MÜŞTERİ’ye  ( FTP , cPanel , E-Mail : '' info . web site adı . com '' v.b  ) Giriş Bilgilerini Otomatik  Olarak;

MÜŞTERİ’ye  Mail , SMS yolu ile gönderir.

MÜŞTERİ, Sonrasında kendisine sunulan bu hizmetlerin ; ( FTP , cPanel , E-Mail : '' info . web site adı . com '' v.b  )

Giriş Bilgileri Kendisinde Olduğu için;

MÜŞTERİ, Tüm Güvenlik Giriş Bilgilerinden ve Yazılımın Kodlarına ( FTP , cPanel ) ile ulaşımından ve ortaya çıkabilecek her hangi bir sorun yada problemden

tamamen kendisinin sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

Bu gibi durumlarda çözüm olarak ilgili ürünün Asistan Net ®️ tarafından verilen standart halinin Müşteri tarafından tekrar satın alınarak temin edilmesi ve  sisteme kurulması ile çözümlenir.

Müşteri bunun bilincinde olup kabul , beyan ve taahhüt eder..

8.2 Müşteri, "Web Yazılımları" hizmeti alanında, Asistan Net ®️'ten satın almış olduğu ürün/hizmet'in sorunsuz çalışması için gereken her türlü donanımı temin etmek ve devamlılığını sağlamak ile yükümlüdür.

Bu donanımlar temel düzeyde, Müşteri'ye satın alım öncesi ve sırasında beyan edilmiştir. yada sonrasında bir güncelleme olur ise beyan edecektir.

Bazı ürün/hizmetlerde temel düzeyin üzerinde bir takım donanımsal ve yazılımsal yükseltmelere maruz kalabilecek olan ürün yada hizmetler için extra ücretli özellikler olabilir.

Müşteri, bu gibi durumlarda Asistan Net ®️'in ek olarak beyan ettiği yada edeceği bir takım donanımsal ve yazılımsal yükseltmelere maruz kalabilecek olan ürün yada hizmetler için extra ücretli özelliklerin Müşteri tarafından temin edileceğini

Müşteri, kabul , beyan ve taahhüt eder..

8.2 Müşteri, satın aldığı tüm ürün ve hizmetlerin "standart işleyişi dışında kalan" tüm hususlar için, ücreti mukabilinde destek hizmeti alacağını,

Asistan Net ®️'in bu gibi durumlarda iş yoğunluğuna bağlı olarak, ücreti mukabilinde olsa da bazı durumlarda destek hizmeti veremeyeceğini Müşteri, kabul , beyan ve taahhüt eder.

8.3 Müşteri, tüm destek taleplerini Asistan Net ®️ web sitesi üzerinde bulunan "teknik destek sistemi"  üzerinden destek talebini yazacağına ve "teknik destek sistemi"  üzerinden ileteceğini,

ve telefon ile arayıp ;  detek talebinin son durumunu öğrenmek için  ÖRNEK:  [  merhaba destek .......  konu  hakkında bir destek talebim vardı son durumu nedir acaba ]  şeklinde telefondan sadece bilgi amaçlı arayabilir.

bunun dışında telefon ile  destek hizmeti alamayacağını kabul , beyan ve taahhüt eder.

8.4 Müşteri tarafından oluşturulan tüm destek talepleri   iş  yoğunluğuna bağlı olarak   24 saat  yada  en geç  48  saat içerisinde  Asistan Net ®️  tarafından yanıtlanacaktır.

Asistan Net ®️,  Müşteri tarafından yapılan telefon  aramalarına  iş yoğunluğuna bağlı olarak  yanıt verme  yada yanıt vermeme  hakkını saklı tutar.

 

MÜCBİR SEBEP


9.1 Tarafların kontrolünde olmayan;

tabii afetler, yangın, patlamalar, iç savaşlar, savaşlar, ayaklanmalar, halk hareketleri, seferberlik ilanı, grev, lokavt ve salgın hastalıklar, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi gibi v.b. sebeplerden (aşağıda birlikte "Mücbir Sebep” olarak anılacaktır.) dolayı sözleşmeden doğan yükümlülükler taraflarca ifa edilemez hale gelirse, taraflar bundan sorumlu değildir.

Bu sürede Taraflar’ın işbu Sözleşme’den doğan hak ve yükümlülükleri askıya alınır. 

 

SÖZLEŞMENİN BÜTÜNLÜĞÜ VE UYGULANABİLİRLİK


10.1 İşbu sözleşme şartlarından biri, kısmen veya tamamen geçersiz hale gelirse, sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini korumaya devam eder.

 

SÖZLEŞMEDE YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER


11.1 Asistan Net ®️, dilediği zaman sitede sunulan ürünleri ve hizmetleri  işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir.

Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır.

Değişiklikleri takip ve kontrol etmek kullanıcı’nın sorumluluğundadır.

Kullanıcı, sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

 

TEBLİGAT


12.1 İşbu Sözleşme ile ilgili taraflara gönderilecek olan tüm teblgat ve bildirimler,

Asistan Net ®️'in bilinen e-posta adresi ' ne 

Kullanıcı için ise Kullanıcının  üyelik formunda belirttiği  e-posta adresine  tebligat ve bildirimler gerekli yasal karar mercilerinden gerektiğinde yapılacaktır.

Kullanıcı, üye olurken belirttiği adresin geçerli tebligat adresi olduğunu, değişmesi durumunda 5 gün içinde yazılı olarak diğer tarafa bildireceğini, aksi halde bu adrese yapılacak tebligatların geçerli sayılacağını kabul eder.

 

DELİL SÖZLEŞMESİ


13.1 Taraflar arasında işbu sözleşme ile ilgili işlemler için çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Taraflar’ın; defter, telefon kayıt belgeleri, whatsapp mesaj , telefon mesaj , telefon arama  ile ve bilgisayar kayıtları 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu uyarınca delil olarak kabul edilecek olup, kullanıcı bu kayıtlara itiraz etmeyeceğini kabul eder.

 

İPTAL / İADE / CAYMA HAKKI


14.1 Yazılım Ürünlerinde İptal/İade ve Cayma Hakkı


Tüketici hakları kanunu, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği 15. Madde'nin (ğ) bendinde (Bkz: http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2014/11/20141127-6.htm)

"Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler."

 belirtildiği üzere Müşteri, söz konusu yazılım ürününü yada hizmeti satın alma işlemi sağladıktan sonra iptal/iade veya cayma hakkı kullanamaz.

 İptal/iade ve cayma işlemi yapılabilmesi için, yazılım üzerinde giderilemeyen bir mağduriyet olması esastır.

Asistan Net ®️, MÜŞTERİ' lerine sunduğu ;  Web Site , Hosting , E- Mail   gibi Hizmetlerin giriş  bilgilerini

MÜŞTERİ’ siparişini oluşturduktan sonra,

Sistem MÜŞTERİ’ye  ( FTP , cPanel , E-Mail : '' info . web site adı . com '' v.b  ) Giriş Bilgilerini Otomatik  Olarak;

MÜŞTERİ’ye  Mail , SMS yolu ile gönderir.

MÜŞTERİ, Sonrasında kendisine sunulan bu hizmetlerin ; ( FTP , cPanel , E-Mail : '' info . web site adı . com '' v.b  )

Giriş Bilgileri Kendisinde Olduğu için;

MÜŞTERİ, Tüm Güvenlik Giriş Bilgilerinden ve Yazılımın Kodlarına ( FTP , cPanel ) ile ulaşımından ve ortaya çıkabilecek her hangi bir sorun yada problemden

tamamen kendisinin sorumlu olduğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

Yazılımda olmayan herhangi bir özellik/nitelik veya ürünün üzerinde uzmanlık gerektiren düzenlemelerin, konusunda uzman olmayan kişilerce yapılamaması durumu, sorun ve kusurmuş gibi gösterilemez. 

Müşteri satın alma yapmadan önce, yazılımın veya ürünün yada hizmetin kendisi için uygun olup olmadığını baştan uca incelemek ve gerektiği taktirde bilgi istemek ile yükümlüdür.

Müşteri ürün yada hizmeti Satın alıp kullanmadım diyerek veya artık ihtiyacımyok, vazgeçtim satın almaktan şeklinde bir iade talebinde bulunamaz.

Satın almadan önce satın almak istediği ürün yada hizmeti detaylı bir şekilde incelemekle yükümlüdür.

Satın alımlarda  Müşterinin iade ve cayma hakkı yoktur. Müşteri bunu kabul ve taahhüt eder.

 

Lisans Politikası


Yazılımlarımızın Lisans Yapısı:
Yazılımlarımız, domain lisanslı olarak tek lisans şeklinde satılmaktadır.

Bu, her yazılımın yalnızca bir domainde kullanım hakkının olduğu anlamına gelir.

Örneğin:      . com.tr    için   yapılan      bir lisans     tek lisans     anlamına     gelir.
domain son eki     . com      olan    başka bir domain de de    kullanabilmek için     yeni bir lisans daha    edinmek    gerekmektedir.

Açık ve Kapalı Kaynak Kodlar:
Yazılımlarımızın tema kodları açık kaynaklıdır; bu sayede kullanıcılarımız tema üzerinde özelleştirmeler yapabilirler.

Kullanıcılarımız tema üzerinde özel geliştirme, özelleştirmeler istemeleri durumunda  ücretli destek almak zorundadırlar.

Kullanıcılar Ancak, yazılımı geliştirme , kodlama yaparken bozma , hata yapma , sorun oluşturma gibi  durumlar  oluşturduklarında  düzeltme için ücretli destek almak zorundadırlar.

Ancak, panel ve sistem kodlarımız kapalı kaynak kod olarak korunmaktadır. Lisans güvenliği nedeniyle, müşterilerimizin panel ve sistem kodlarını açık kaynak kod olarak açma hakkı bulunmamaktadır.

Ful Lisans Seçeneği:
Ful lisans satışlarımızda, tüm kodlar açık kaynak kod olarak sunulmaktadır. Ful lisans fiyatları ayrı olarak belirlenmiştir ve web sitemizde sadece tek lisans fiyatları ile ürün satılmaktadır.

Ful lisans fiyatları hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimizin, web sitemiz üzerinden bizlere destek talebi iletmeleri gerekmektedir. Destek ekibimiz, talebinizi en kısa sürede değerlendirecek ve size geri dönüş sağlayacaktır.


14.2 Aşağıda belirtilen ürün/hizmetler ile ilgili firmamızdan kaynaklı herhangi bir sorun veya mağduriyet olmaması koşulu ile müşterinin cayma, iptal, değiştirme ve ücret iadesi isteme hakkı yoktur.

  • Web Site Paketleri / Web Tasarımları / Yazılımlar
  • Her türlü web sunucusu ( web hosting , fiziksel sunucu , sanal sunucu ) hizmetleri.
  • Alan adı tescil hizmetleri.
  • Uluslararası sms gönderim hizmetleri.
  • Türkiye sms gönderim hizmetleri. (Alıcısına ulaştırılmayan smsler kredi hakkı olarak otomatik iade edilir.)
  • Diğer yerel ve uluslararası ürün/hizmet lisansları.


14.3 Ödemelerin kredi kartı veya benzeri bir ödeme kartı ile yapılması halinde tüketici, kartın kendi rızası dışında ve hukuka aykırı biçimde kullanıldığı gerekçesiyle ödeme işleminin iptal edilmesini talep edebilir.

Bu halde, kartı çıkaran kuruluş ( Banka ) itirazın kendisine bildirilmesinden itibaren 10 gün içinde ödeme tutarını tüketiciye iade eder.

 

UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ


14.4  İşbu Sözleşme’nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde Aydın (Merkez) Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.


Daha detaylı bilgi almak için hemen arayın.

0256 911 02 74
Satış Destek